3 nejaktuálnější barvy dámské kolekce podzim / zima 2021


Červená jako vlajková barva této sezóny

V klíčových trendech velkých módních domů byl červený oblek dominantou pánských kolekcí. Avšak ve světě komerčnější módy tento trend, na který si troufne v reálném světě jen málokterý muž, ho vděčně přebírá žena, která chce být konečně vidět.

Červená se považuje za nejženštější barvu v pomezí barev - dodává sebevědomí a sexappeal. Je vhodná pro běžný den, ale také pro speciální příležitosti. Nejlepší na výrazných barvách jako je červená, je to, že může z jakéhokoliv oděvu udělat na první pohled poutavý outfit. Červená umí být intenzivní a dramatická, ale může být i romantická a šik.

Kolekce OTTO BERG pro dámy na tuto barvu bude skutečně štědrá a dámy v ní najdou kabát, sako, kalhoty, rolák, pulovr, tričko se stojáčkem, úpletové šaty, pásek, šátek, rukavice či kabelku.

Olivová

Zemitá (prašná) barva, která má původ z vojenského odvětví, dominuje kolekci podzim / zima 2021. Kombinace zelené a hnědé vytváří tuto oblíbenou barvu evokující military styl, která se skvěle kombinuje. V armádní módě jde o kombinaci osobitého mužského vzhledu s ženskými detaily přetavenými do stylového provedení napříč kolekcí.

Barva je ideální pro monochromatické outfity tón v tónu, skvěle však vynikne i s černou a neutrálními barvami jako je béžová či camel.

V olivové barvě v naší kolekci můžete najít kabát, rolák, pulovr, pásek, šátek, sukni.

Přírodní tóny a monochrom

Nepřekonatelný trend několika sezón, který nikam neodchází a my ho milujeme. Monochromatické outfity je jednodušší tvořit, opakovat a sluší opravdu každému. Kombinujte mezi sebou světlejší tóny - béžová, camel, smetanová, či tmavší - olivová, skořicová, hnědá. Možnosti jsou téměř nekonečné, tato nadčasová klasika patří do kteréhokoliv šatníku.

Přírodní odstíny najdete téměř ve všech produktových skupinách naší dámské kolekce.

Tohle by se Vám mohlo líbit

Co je nového ve světě OTTO BERG