Cestou kvality, funkčnosti a udržitelnosti


S postupným návratem do každodenního života se do popředí zájmu dostávají univerzální a funkční součásti šatníku. Znovuobjevení džínů, košil, sak a bund kvalitního provedení, tvoří základ kolekce jaro/léto 2021.

Dokonalé ztělesnění rovnováhy mezi formálním a městským volnočasovým stylem přizpůsobujícím se jakékoliv situaci. S kolekcí OZETA pro OTTO BERG se tvoří lehce kombinovatelné outfity ve stále nových verzích.

BUNDA V BARVĚ ,,KHAKI''

Dominantní prvek, který v kombinaci s přírodnímiodstíny vytváří odlehčený neformální vzhled.

Interpretace nového a svěžího pohledu na to, co bylo už jednou viděné. Vyvstává nový úhel barevné optiky pánského šatníku, díky čemuž působí uvolněněji, ale také rafinovaněji.

PŘEVRAT JEDNODUCHOSTI NA STYLOVOU NÁPADITOST

Vneste do svého šatníku optimismus prostřednictvím výraznějších vzorů, které osvěží základní paletu vašich oblíbených kousků.

Standard pro ty, kteří mají vkus a hledají krásu i funkčnost v oblékání. Pro pány, kteří preferují pohodlí a chtějí působit maximálně reprezentativně za každých okolností.

DESING, KTERÝ SE DÁ NOSIT KDYKOLIV A KDEKOLIV

Spojení tradice a dynamiky, smyslu pro detail a pro výkon, které zachytávají dnešní potřebu autentické krásy a pohodlí.

Schopnost vytvořit produkt, který všemi atributy zodpovídá potřebám a představám zákazníka je v každém oboru klíčová a strategická úloha.

MAXIMÁLNÍ DOJEM MINIMALISMU

Jemné střihové linie a nadčasové barvy, které dokonale zapadají do vzájemných kombinací jednotlivých produktů.

Každému produktu se snažíme dodat vlastní osobitou jedinečnost výběrem specifických detailů. Ty volíme vždy s ohledem na dotvoření celkového vzhledu.

Tohle by se Vám mohlo líbit

Co je nového ve světě OTTO BERG