Hedvábné doplňky jaro/léto 2020


V kolekci jaro/léto 2020 představujeme v OTTO BERG exkluzivní kolekci hedvábných doplňků.

Naším dlouholetým partnerem při tvorbě kolekce pánských doplňků je italský dodavatel z města Como, které je historicky vázané s tradicí výroby žakárového hedvábí a doplňků z něj.

Jejich designové studio se zaměřuje na vytvoření exkluzivního produktu, který je přizpůsobený ve všech detailech k požadavkům módních trendů. 

Symbióza barevnosti a materiálů

Kolekce vázanek a kapesníků pod značkou OTTO BERG reflektuje trendy sezónní kolekce obleků. 

Jde o symbiózu barevnosti a materiálů - aby byl výsledný efekt pro zákazníka inspirací. Design doplňků pro sezónu jaro/léto 2020 je inspirovaný městským životem. Život ve městě je pestrý a všestranný - jeho dynamika se v našem designu přetavuje do nápaditosti shonu každodenního života.

Cílem kolekce doplňků je vnést punc formálnímu, ale i volnočasovému outfitu. Letní paleta barev kombinuje pastelové barvy s příměsí bílé a modré barvy. 

Vzory na přírodním hedvábí vynikají jemnou optikou.

Pro tuto sezónu je navržená personalizovaná edice kapesníků pod značkou OTTO BERG. Jejím základním prvkem je bílá barva, která se nese celou linií této edice. 

Nosnou částí edice je linie bílých hedvábných kapesníků s jemným barevným lemem v pastelových barvách. Je doplněná panelovým designem kapesníků, který je zvýrazněný bílým podkladem v kombinaci červené a modré barvy. 

Třetí linií je plastický barevný mikrovzor na bílém podkladě se zajímavým dvojitým lemováním. 

Personalizovaná edice kapesníků pod značkou OTTO BERG

Tohle by se Vám mohlo líbit

Co je nového ve světě OTTO BERG