Jak nosit krátké kalhoty?


Pokud si chcete užít horké dny komfortně, s požitky, které léto přináší a neskrývat se před ním výhradně v klimatizovaných prostorech, vsaďte na krátké kalhoty, které se řadí mezi oblíbené kousky pánského šatníku. Pravdou však zůstává, že mnoho pánů se tomuto produktu mimo letní dovolené raději straní, nakolik jeho výběr vyvolává množství otázek, kterým se raději vyhne: Jaký typ na jakou postavu? Jaký materiál? Je tento konkrétní typ vhodný na různá místa? S čím zkombinovat? 

Nabízíme Vám univerzální odpověď, která sluší (téměř) každému místu, kde se uvolněnější letní look žádá. Muži, které si myslí, že šortky nejsou pro ně: jsou k dispozici šortky, které vyhovují (téměř) každému typu těla!

Bermudský typ krátkých kalhot

Kombinace s vrškem je libovolná vzhledem k Vašemu osobnímu stylu — tričko, polokošile, košile, dokonce i v kombinaci se sakem vynikne maximálně stylově. Délka tohoto typu kalhot by měla být vždy nad kolena. 

V tomto typu krátkých kalhot najdete nejčastěji v materiálovém složení bavlnu z pochopitelných důvodů - bavlna je skvělá tkanina na horké počasí, protože je tkaná tak, aby byla velmi lehká a prodyšná. 

Můžeme je najít ve verzi s manžetou (s kontrastní manžetou jde o ležérnější variantu kalhot), nebo bez manžety (díky minimalistickému vzhledu jsou vhodné i v kombinaci v elegantnějších variacích). V naší kolekci najdete také krátké kalhoty s praktickým patentem na ohyb, díky čemuž můžete využít obě možnosti.

Kam můžete nosit krátké kalhoty?

Krátké kalhoty jsou kouskem, po kterém přirozeně sáhneme ve stylingu na pláž nebo při jakýkoliv sportovních výletech. Stejně tak jsou vhodné i v případě, pokud se chystáte na neformální schůzku v horkém počasí. Jestliže však směřujete do kanceláře, na obchodní jednání, nebo dokonce k mírně formálním příležitostem, je jistější se krátkým kalhotám vyhnout. 

Ke krátkým kalhotám vynecháváme jakékoliv viditelné ponožky. Ideální obuví, kterou k nim kombinujeme zůstávají mokasíny, v ležérnějším stylu však vyniknou i v kombinaci s bílými teniskami či vhodně zvolenou fashion verzí pantoflí.

Tohle by se Vám mohlo líbit

Co je nového ve světě OTTO BERG