Jak se vyrábějí naše obleky? Podívejte se s námi do zákulisí!


Zajímalo vás někdy, jak vzniká takový oblek? Rozhodli sme se poodkrýt ve videu něco z nášho zákulisí, aby ste se mohli sami podívat na cestu, kterou si každý oblek značky OTTO BERG projde.

Všechny naše produkty vznikají v naší moderní továrně v Topolčanech na Slovensku, patřící naši sesterské značce OZETA. Při její rozloze přes 8500 metrů čtverečních a 280 zaměstnancích jde o jednoho z největších oděvních producentů ve střední Evropě. 

Plne pod kontrolou

Tím, že je výroba jenom kousek za hranicemi, tak máme v každém momentu nad celým procesem plnou kontrolou a ve značce OZETA máme skvělého partnera, kterému plne důvěřujeme. Samozřejmě, pokud chceme mít jistotu, že se k vám dostane to nejlepší, jen důvěra nestačí. Důkladně proto kontrolujeme všechny materiály před jejich zpracováním na srážlivost, pevnost ve švu, stálobarevnost a množství dalších parametrů. 

A co materiály?

Na kvalitní oblek je nutno mít kvalitní látky. Dovozu z Ázie sme od prvního momentu řekli ne. Zaměřujeme se primárně na dlouhodobou spolupráci nejlepšími dodavateli ze zemí, ve kterých má výroba tkanin dlouhodobou tradici.

Naši největší dodavatelé jsou renomované firmy hlavně z Itálie, Německa a Portugalska. Prioritou je pro nás zejména to, aby zákazník od nás dostal designově, materiálově a zároveň cenově to nejlepší, co je na trhu dostupné.

Tohle by se Vám mohlo líbit

Co je nového ve světě OTTO BERG