Módní předsevzetí


Témata udržitelnosti, nebo-li uvědomělé módy jsou neustále ve větším popředí. Znamenají změnu, kdy spotřebitel přebírá zodpovědnost při svých nákupních volbách - úcta k lidem, životnímu prostředí, povědomí o produktu a jeho původu. 

Lokální značky jsou prioritou

Zkrácený výrobní řetězec na cestě ke spotřebiteli - regionální původ, je stále populárnějším. Nakupování domácích značek má více pozitivních stránek - snižování uhlíkové stopy, podpora domácí ekonomiky, ale také znalost standardů konkrétní země v oblasti pracovních podmínek. To jsou faktory, které mluví souhlasně pro nákup slovenských výrobků. Máme to štěstí, že značka ,,MADE IN SLOVAKIA” je zároveň známkou poctivé kvalitní výroby.

Kvalita nad kvantitou

Vnímejme každý produkt jako investici do budoucna. Nepřestávejme si klást otázku, co nám konkrétní nákup přinese a na jak dlouho. Dlouhodobé využívání produktů a jeho životnost je totiž podmíněná přímo úměrně jeho kvalitním zpracováním a kvalitou materiálu.

O značce Vám mnoho napoví i míra transparentnosti - zda je značka ochotná ukazovat svým zákazníkům své výrobní linky a zaměstnance, kteří šijí jejich oblečení, uvádět své dodavatelé látek. Pokud značka šetří na materiálech, je vysoká pravděpodobnost, že bude šetřit i na svých zaměstnancích. Firmy, které pracují s těmi nejkvalitnějšími materiály si nemohou dovolit, aby jejich výrobky šili nedostatečně kvalifikovaní lidé, v horším případě pod nátlakem nebo ve špatných životních podmínkách.

Preference přírodních materiálů

Přírodní materiály v produktech evokují symbiózu člověka s přírodními zdroji. Kromě vysoké kvality samotného materiálu zaručují také pohodlí. Díky jejich pozitivním vlastnostem produkty s vysokým podílem přírodních vláken předpovídají, že se takové kousky v šatníku stanou Vašimi oblíbenými produkty, díky čemuž splní svůj primární účel adekvátně dlouhého využití.

Tohle by se Vám mohlo líbit

Co je nového ve světě OTTO BERG