Nejvýhodnější produkty pánské kolekce


Výběr toho nejlepšího pro pány z naší široké nabídky sezónního výprodeje!

Kolekce OTTO BERG díky svému věčně aktuálnímu vzhledu a zpracování s důrazem na detail, přinášejí svým majitelům kvalitní, vzájemně snadno kombinovatelné produkty. Dopřejte si produkty slovenské značky OZETA nyní za výjimečné ceny!

ELEGANTNÍ VLNĚNÉ OBLEKY

Obleky z vlastních výrobních linek – sofistikovaný vzhled, vyvážení proporcí, harmonie materiálů a detailů. Vrcholem našich kolekci je rozhodně oblek, díky kterému je značka OTTO BERG právem odjakživa spojována zejména s elegantní módou. Využijte příležitosti dopřát si tento luxus nyní za slevněné ceny!

Téměř všechny naše obleky jsou univerzální, s využitím pro mnoho různorodých příležitostí.

KVALITNÍ VLNĚNÝ KABÁT

Ať je móda v jakémkoli progresivním stádiu, kategorie kabátů bude mít vždy vlastní příběh. Dobře sedící kabát je investicí, kterou ocení každý majitel. 

Dopřejte si to nejkvalitnější zpracování s vysokým podílem vlny z našich výrobních linek OZETA v Topolčanech!

PÁNSKÁ SAKA

Smart caual saka, jsou dnes u nás už opravdu pohodlnou záležitostí čímž vyvracejí všechny předsudky, proč je nezařadit do šatníku každého pána na běžné nošení. Díky nim dostane každý outfit nádech elegance a podtrhne se vytříbenost vkusu pána.

V naší nabídce sak si vybere každý pán bez ohledu na preferovaný styl.

PÁNSKÉ PULOVRY A SVETRY

Tento prvek najde uplatnění u pánů, kteří preferují elegantnější styl v doplnění s košilí, is kravatou, ale také u pánů, kteří mají rádi pohodlí a svetr si oblečou na tričko k džínám. Materiálové složení v kombinaci s bavlnou volíme v uplynulých sezónách na základě dlouhodobých zkušeností našich zákazníků a jejich preferencí v oblasti pohodlí.

V nabídce OTTO BERG naleznete svetry s různorodými typy úpletů v různých střizích.

CHINOS KALHOTY

Jsou univerzální, reprezentativní a najdou uplatnění v šatníku každého pána bez ohledu na preferovaný styl oblékání - takové jsou CHINOS. Skvěle vyniknou ke klubovému saku, samostatné košili, ale i tričku v kombinaci s teniskami.

V nabídce OTTO BERG naleznete pohodlné kalhoty v neutrálních barvách a kvalitních materiálových provedeních.

PÁNSKÉ KOŠILE

Košile jsou prvkem pánské módy, který se objevuje ve stále výraznějších vzorech a nápadnějších verzích. Malé méně nápadité vzory a základní barvy – to jsou atributy nadčasovosti a věčné aktuálnosti při výběru košil.

V nabídce OTTO BERG najdou pánové nabídku košil od klasických - po neobvyklé.

Tohle by se Vám mohlo líbit

Co je nového ve světě OTTO BERG