Tipy na vánoční dárky


Ženy jsou ty, které dělají kouzlo a celkovou atmosféru Vánoc! Nepřipravují jen dárky, věnují se přípravě Vánoc podstatně déle. Proto si zaslouží adekvátní poděkování a ocenění nejen za přípravu tohoto nenahraditelného času pro rodinu, ale i za jejich péči po celý rok.

Při darování elegantního dárku, dámám dáváte najevo, že vnímáte její krásu, vkus a jedinečnost její osoby.

Kolekce dámských svetrů

V kolekci OZETA podzim/zima jsme připravili výjimečnou limitovanou sérii dámských roláků s příměsí angory. Pokud chcete darovat měkoučké pohodlí na každý den bez ohledu na preferovaný styl, dámské svetry rolákového typu jsou předurčené k oblibě každé majitelky.

V nabídce najdete hladké nebo vzorované úplety v aktuálních sezónních barvách.

Kvalitní kabát vyrobený na Slovensku

Hlavní produktovou skupinou sezóny podzim/zima 2021 v dámské kolekci jsou rozhodně kabáty. Kvalitní střihové a materiálové provedení s vysokým podílem unikátních přírodních vláken z našich vlastních výrobních linek v Topolčanech - to jsou atributy, které zaručeně ocení každá milovnice kabátů. Nezáleží na tom, kolik jich už doma má - kvalitní, krásný kabát si najde v dámském šatníku vždy čestné místo.

Pokud chcete skutečně potěšit blízkou osobu, dopřejte jí tento luxus, který si jistě zaslouží.

V naší nabídce najdete kabáty, které jsou zastoupené v široké střihové, barevné i materiálové škále.

Hedvábné šátky

Personalizovaná edice šátků OZETA je vyrobená z přírodního hedvábí nejvyšší kvality od našeho dlouholetého italského dodavatele z města COMO, které je historicky spjaté s tradicí výroby hedvábí. Sofistikovaný styling těchto šátků poskytuje pocit skutečného luxusu. Aktuálními barvami a vzory šátků může nositelka proměnit i fádní look ve znění vkusné originality.

V naší nabídce pro dámy najdete exkluzivní šátky ve tvaru čtverce v rozměrů 80 x 80 cm a ve tvaru široké stuhy v rozměru 6 x 150 cm.

Dámské koené doplky

Produkty s trvanlivým zastoupením v zimním šatníku jsou i vysoce kvalitní kožené doplňky. Dámské kabelky a rukavice jsou vhodným dárkem jak samostatné, nebo jako kombinované prvky - vytvořte originální kožené dvojice v odstínech červená, camel a černá. Barevnost tašek a rukavic výborně doplní zároveň kolekci podzim/zima 2021.

V nabídce najdete kolekci kožených rukavic v unikátní spolupráci s rukavičkářskými závody Dobříš v České republice. Dámské tašky jsou zpracované z kvalitní italské kůže.

Kolekce kožených pásků

Jednou z hlavních novinek této kolekce je řada dámských kožených pásků. Pásky vznikly ve spolupráci se specializovaným italských výrobcem, který nám přinesl kombinaci zpracování 100% kůže a vlastních patentovaných přezek, díky čemuž jsou dámské pásky naší kolekce výjimečné a nenapodobitelné.

Pásky najdete ve čtyřech velikostech, s různými přezkami v barvách černá, hnědá, červená, olivová, camel a v šířkách 1 cm, 4,5 cm, 6,5 cm.

UNIVERZÁLNÍ DÁREK PRO KAŽDÉHO

Pokud si stále nejste jistí výběrem vhodného dárku pro Vaše blízké a nechcete riskovat, že by Váš výběr nesl riziko neadekvátního využití, máme pro Vás lehké řešení - dárkové poukázky. V prodejnách OTTO BERG najdete dárkové poukázky v hodnotách 1500 Kč a 3000 Kč, které si můžete libovolně nakombinovat do sumy, kterou chcete Vaše blízké obdarovat.

Tohle by se Vám mohlo líbit

Co je nového ve světě OTTO BERG