Tipy na vánoční dárky


Výběr vhodného vánočního dárku se stává každým rokem zodpovědnějším úkolem. Vymyslet dárek, který ocení obdarovaný přímo pod stromečkem, ale zároveň ho bude také reálně a rád využívat není vůbec snadné.

Přinášíme vám několik (téměř) univerzálních tipů pro pány.

Kvalitní vlněný oblek

Přestože v uplynulé době pánové tento slavnostní oděv nepotřebovali, vždy bude základním prvkem pánského šatníku. V elegantních pod-kolekcích nás už tradičně těší dlouhodobá spolupráce s předními lídry, jako jsou italští dodavatelé MARZOTTO GROUP, LANIFICIO ZIGNONE a mnoho dalších.

Pokud se při výběru obleku chcete ujistit o jeho vhodnosti, navštivte blog: JAK SI JEDNODUE VYBRAT OBLEK ONLINE?

V nabídce najdete obleky šité na našich vlastních linkách OZETA v Topolčanech vhodné pro všechny příležitosti.

Pánské svetry

Vděčným a univerzálním darem se při dobrém výběru může stát i svetr. Tento kousek najde uplatnění u pánů, kteří preferují elegantnější styl v doplnění s košilí, i s kravatou, ale i u pánů, kteří mají rádi pohodlí a svetr si obléknou na tričko k džínům. Materiálové složení v kombinaci s bavlnou jsme tuto sezónu zvolili na základě dlouhodobých zkušeností našich zákazníků a jejich preferencí v oblastí pohodlí.

V nabídce OTTO BERG najdete tuto sezónu svetry s různorodými typy úpletů v různých střizích.

Kvalitní kabát vyrobený na Slovensku

Kolekce podzim/zima 2021 opět přináší škálu vysoce kvalitních vlněných kabátů z vlastní dílny v Topolčanech, ze které si vybere opravdu každý. Pokud znáte vkus, životní styl a konfekční velikost pána a tyto faktory zohledníte ve výběru, investujete do daru, který bude s oblibou provázet vašeho blízkého mnoho zim.

V naší nabídce najdete kabáty, které jsou zastoupené v široké střihové, barevné i materiálové škále.

Kolekce kožených pásků

Praktická drobnost na každý den. Při výběru pásku se doporučujeme podívat na pánem preferovanou barvu bot. V pánském stylingu bez výrazných změn je vždy v popředí kombinace stejného odstínu kůže pásku s botami. Pro formální outfity volte vždy otevřenou přezku a užší šířku. Plné přezky patří zásadně do casual stylingu.

Kolekci pánských pásků se snažíme ve spolupráci s naším dodavatelem pravidelně aktualizovat podle potřeb našich zákazníků.

Pánské kožené doplňky

Kožené doplňky s vysoce elegantním vzhledem zaručuje absolutní nadčasovost. Našim zákazníkům se snažíme pravidelně přinášet nabídku kožených doplňků pro zastřešení jejich celkového vzhledu. Kvalitní kožené rukavice najdete v odstínu černé a tmavě hnědé barvy. V naší nabídce tašek najdete work - business bags, crossbody bag, peněženku. Vhodný typ formální nebo casual obuvi na jakoukoliv příležitost je u nás samozřejmostí.

V nabídce kožených rukavic, tašek a bot pánům přinášíme absolutní nadčasovou klasiku.

Univerzální dárek pro každého

Pokud si stále nejste jistí výběrem vhodného dárku pro Vaše blízké a nechcete riskovat, že by Váš výběr nesl riziko neadekvátního využití, máme pro Vás lehké řešení - dárkové poukázky. V prodejnách OTTO BERG najdete dárkové poukázky v hodnotách 1500 Kč a 3000 Kč, které si můžete libovolně nakombinovat do sumy, kterou chcete Vaše blízké obdarovat.

Tohle by se Vám mohlo líbit

Co je nového ve světě OTTO BERG