TOP produkty kolekce podzim / zima 2020 OTTO BERG


I během této sezóny tvoří nabídku OTTO BERG primárně produkty OZETA.

OZETA je významná slovenská firma působící na domácím trhu více než 80. let. V současnosti se v továrně v Topolčanech vyrábí jak pánská a dámská konfekce, tak i oblečení na volný čas. Původní vize této značky přetrvává až dodnes - přinášet zákazníkům nadčasovou módu, v kvalitním provedení a za férové ceny.

Výrobní kapacita a obchodní propojení dělá společnost jedním z největších oděvních výrobců střední Evropy. Většina produkce se vyrábí pro zákazníky západní Evropy, nejsilnější trhy jsou v Německu, Nizozemsku a ve všech skandinávských zemích. Značka posilňuje svou pozici na domácím trhu prostřednictvím maloobchodní sítě OZETA a OTTO BERG.

Hlavní inspirací kolekce OZETA podzim/zima 2020 je projev úcty k přírodě, trvalým hodnotám a tradicím krejčovského řemesla. Je oslavou hodnot vytvořených předcházejícími generacemi, které si zaslouží uchování pro generace následující.

Dominantou každé sezóny podzim/zima bývá zpravidla kabát - jako zastřešující prvek každého outfitu, který je synonymem elegance.

Představujeme Vám TOP produkty kolekce OZETA, které přicházejí do OTTO BERG a pokládáme je za nosné prvky aktuální kolekce.

Kabát s odnímatelnou kapucí

Zhotovený z tkaniny s ,,NANO úpravou” proti sněhu a dešti můžete využít pro širokou škálu outfitů od formálnějších do práce až po procházku podzimní přírodou.

Koženkové lišty na kapsách reflektují aktuální trend dominující na světových molech - u nás v decentním a nadčasovém provedení.

MATERIÁL:

56% vlna, 24% acryl, 10% polyester, 7% polyamid, 3% kašmír

 

Předpokládaný bestseller pánské kolekce pro následující sezónu je jasný

Pružný objemný úpletový materiál, sportovní odnímatelná vsadka, zateplená prošívaná podšívka, praktická délka a fit - to je nejoblíbenější typ kabátu, který se již v OZETA stává ikonickým.

Jestliže hledáte jeden základní praktický kabát, který Vás bude provázet nejbližší zimou, nabízíme náš typický zrnitý vzor materiálu v černo-šedém, černo-bílém nebo modro-bílém provedení.

MATERIÁL:

53% vlna, 37% polyester, 5% kašmír, 5% polyamid

Minimalistický kabát polopřiléhavého střihu, syté modré barvy

Vynikne v kontrastních i neutrálních kombinacích. 

Elegantní délka kabátu nad kolena otevírá možnosti kombinace v jakémkoli provedení - od džínů až po oblek.

Výrazné nakládané kapsy mu dodávají moderní městský vzhled.

Ušlechtilý vlněný materiál v provedení dvojité tkaniny Vás zahřeje i v silných mrazech.

MATERIÁL:

80% vlna, 20% polyamid

Hnědý kabát z materiálu ,,doubleface”

Je vypracovaný v polopodšité verzi, díky které vynikne kontrastní rubová strana tkaniny.

Vysoká gramáž a objem tkaniny zaručují jeho hřejivost a dokonalé padnutí.

Kabát barevně ladí s čokoládově hnědým oblekem z čisté vlny a petrolejovou elastickou košilí.

MATERIÁL:

65% vlna, 20% polyester, 10% polyamid, 5% ostatné vlákna

,,Balsamico'' kabát

V barvě ,,Balsamico”, typické pro tuto sezónu, nabízíme kromě pleteného zboží a doplňků také sportovnější typ kabátu s černou nylonovou vsadkou. Vynikne hlavně s neutrálními tmavými odstíny - například elastickou černou košilí a chinos kalhoty v antracitové barvě z materiálu ,,superstretch”.

Navzdory modernímu polo-přiléhavému střihu Vám kalhoty zaručí pocit neuvěřitelného komfortu a pohodlí i při dlouhých cestách.

Nabízíme je jako basic produkty ve třech základních barvách: černá, antracit a tmavě modrá. Kalhoty mají speciální vypracování s elastickým pasem a mohou se prát v pračce.

MATERIÁL:

60%vlna, 35% polyester, 5% polyamid

Tohle by se Vám mohlo líbit

Co je nového ve světě OTTO BERG