TŘI VÝJIMEČNÉ LIMITKY


Každý jeden oblek, který projde rukama našich šikovných krejčích, musí splňovat vysoké standardy, ke kterým jsme se při vzniku naší značky zavázali. Vytvořit tedy něco, co se od našich "běžných" obleků odliší, není nic jednoduché.

Pro sezónu jaro / léto 2019 jsme připravili v limitovaných edicích jeden oblek a dvě saka, které se, přesto, tak trochu vymykají - vysoká kvalita zpracování sice zůstává, ale už na první pohled vidíte, že je něco jinak.

Představujeme vám hvězdy naší letošní kolekce:

Oblek v barvě "Electric Blue"

Toto je opravdový "Eyecatcher", ve kterém budete doslova nepřehlédnutelný!

Muži milují modré obleky už desítky let, nikdy však tento trend nebyl tak silný, jak se to projevuje poslední roky. Není však modrá jako modrá a tento odstín je toho perfektním důkazem.

"Electric Blue" je skutečně zářivou a výraznou verzí modré, jakou skutečně nenajdete na každém druhém muži v business centrech.

Jde opravdu o výrazný odstín, proto jej kombinujte pouze s neutrálními barvami. Třeba ho doplňte jen bílou košilí bez kravaty (hladkým tričkem) + mokasíny, popřípadě jednoduchými koženými teniskami.

Lněné sako v barvě "camel"

Toto je náš horký tip na váš nejoblíbenější kousek sezóny.

Len je na léto najvzdušnejší materiál, navíc má jako jediné textilní vlákno chladivý efekt. Díky příměsi elastanu je toto sako komfortní a méně mačkavé než 100% len, i když mačkavost není v tomto případě vadou, ale typickou vlastností, která tvoří jeho charakteristický letní vzhled.

Zvolili jsme klasickou barvu "camel", která nejlépe vypadá s jednoduchým bílým tričkem z mercerované bavlny, modrými jeansy jakéhokoliv odstínu a univerzálními koženými bílými teniskami.

Starorůžové lněné sako

Káro a "Glencheck" jsou jednoznačně nejtrendovější vzory této sezóny. Čím větší káro a výraznější barva, tím ležérnější look působí. Pro zákazníky, kteří hledají opravdu zajímavé a netradiční sako, ve kterém se odliší, bude tento model jednou z prvních voleb!

Barva saka je natolik výrazná, že se nejlépe snáší s neutrálními odstíny kalhot jako je bílá, off-white, béžová nebo kamelová. Na kombinaci je nejvhodnější bílá lněná košile nebo jednoduché bílé tričko z mercerované bavlny.

Pokud sako chcete využít i na formálnější styling, volte kravatu "tón v tónu" nebo kravatu neutrální barvy.

Všechny tyto kousky najdete v naší prodejně v OC Chodov Praha!

Myslíme si, že tohle by se vám mohlo líbit

Co je nového ve světe OTTO BERG