Tvorba kolekce OZETA v OTTO BERG


Výrobní závod OZETA

Kolekce OTTO BERG vznikají na stabilních základech více než 80 let zkušeností výroby oděvů ve vlastním výrobním závodě a tradicích krejčovského řemesla na Slovensku.

Nabyté zkušenosti jsme získali nejen dlouholetou výrobou kolekcí pro vlastní maloobchodní síť OZETA a OTTO BERG, ale také díky spolupráci se zahraničními módními značkami. Většina produkce výrobní divize OZETA NEO a.s. je realizovaná pro zákazníky ze západní Evropy, nejsilnější trhy jsou Německo, Nizozemí a všechny skandinávské země. 

Na počátku tvorby stojí souhrn inspirací pro myšlenku, styl a barevnost nové kolekce. 

Vizí kolekce OTTO BERG je jak vzájemně snadná kombinovatelnost produktů aktuální kolekce, tak i propojenost a návaznost s předcházejícími kolekcemi. 

Uvědomělé spotřebitelské chování je nám od počátku blízké a chceme, aby naši zákazníci byli vlastníky produktů, které budou využívat rádi a často více sezón.

Aktuálnost je pro nás podstatná

OTTO BERG se orientuje na moderního, dynamického zákazníka, pro kterého je reprezentativní a pohodlné oblečení stejně důležité jako prostředí, ve kterém žije a věci, kterými se obklopuje.

Módní trendy jsou v našich kolekcích zakomponované v méně nápaditých provedeních, zejména prostřednictvím aktuálních siluet, materiálů a detailů.

Naším podstatným výchozím bodem při tvorbě kolekce je také zkušenost a zpětná vazba od našeho zákazníka. Spokojenost s jednotlivými atributy produktů se snažíme neustále zlepšovat.

Vzhled každého oděvu prioritně ovlivňuje použitý materiál

Při volbě nejvhodnějšího materiálu na jednotlivé produkty přihlížíme na jejich využití - zda jde o výrobek, který bude spotřebitel nosit příležitostně, nebo o produkt, který potřebuje vykazovat odolnost a funkčnost pro každodenní využití. 

Při výběru dodavatelů se koncentrujeme hlavně na evropské výrobce tkanin.

Oblíbenými dodavateli, se kterými máme dlouholeté vztahy jsou hlavně firmy z Itálie, které mají ve výrobě pánských látek dlouholetou tradici. 

Naše oddělení nákupu a přípravy kolekce se pravidelně účastní veletrhů látek v Miláně a Paříži, abychom svým zákazníkům mohli přinášet nejen nadčasovost, ale také progresivitu. Ta v pánské módě nemusí nutně podléhat jen sezónním trendům, ale i vývoji materiálů a postupu ve zpracování, což přináší zákazníkovi ještě vyšší užitkovou a funkční hodnotu produktů.

Tohle by se Vám mohlo líbit

Co je nového ve světě OTTO BERG