To, jak se jako svatební host obléknete na svatbu, není zdaleka jen o vás. Váš vzhled a outfit totiž do velké míry vašim hostitelem prozradí, nakolik si jich vážíte a jakou důležitost jim a jejich události přikládáte. Obléknout se pěkně je projev respektu.

Jinak řečeno, nemělo by vám to být jedno.

Jak se tedy nahodit na svatbu adekvátně, abyste perfektně zapadly mezi ostatní svatebčany a vynikali maximálně jen svými "vybíranými" tanečními pohyby kolem půlnoci a charismatickým chováním?

ODPOVĚĎ JE ČASTO V POZVÁNCE

Základním předpokladem je otevřít tu pozvánku, která vám přišla poštou nebo e-mailem. Jelikož si na ní každý svatební pár dává záležet, pokud mají nějaké speciální požadavky na váš dress code, určitě to do ní uvedli.

Black TIE, či snad dokonce white TIE svatby, jsou však již na Slovensku spíše výjimkou, než pravidlem a ve většině případů tedy dress code na svatbách nějak významně určený nebude.

NEJSTE SI JISTI? ZEPTEJTE SE!

Druhou možností, jak přijít na to, co je adekvátním outfitem, je jednoduše se zeptat, ideálně ženicha či jeho družby. Pokud si na svatbu bere družba bílé tenisky, bílou košili a světlé chinos, je více než pravděpodobné, že se s oblekem opravdu trápit nemusíte.

INSPIRUJTE SE 

Samozřejmě, dnes už žádná svatba není stejná a mnoho vám napoví například i čas, roční období či lokalita, kde se svatba odehrává. Připravili jsme pro vás tedy několik outfitů, mezi kterými si už určitě vyberete na blížící se svatbu ten perfektní. 

Tvořil váš svatební outfit i kousek z dílny OTTO BERG? Pochlubte se a označte nás na Instagramu!

TRADIČNÍ SVATBA V KOSTELE NEBO HISTORICKÝCH PROSTORÁCH

ŠEDÁ ZVLÁDNE COKOLIV

Zatím žádné produkty.

SLUNEČNÍ SVATBY

BLACK TIE? SMOKING!

Zatím žádné produkty.

NA PLÁŽOVÉ A CASUAL SVATBY POSTAČÍ I CHINOS