To, jak se svatební host obleče na svatbu, není zdaleka jen na něm. Vzhled do velké míry hostitelům prozradí, nakolik si jich vážíte a jakou důležitost svatebnímu páru a této události přikládáte. Vhodné oblečení je projevem respektu. 


ODPOVĚĎ ČASTO NALEZNETE V POZVÁNCE

Základním předpokladem k volbě vhodného outfitu je otevření pozvánky, která Vám přišla poštou nebo e-mailem. Každý svatební pár si na pozvánce dává záležet. Pokud mají hostitelé speciální požadavky na dress code, určitě ho do pozvánky uvedli.

Black tie, či dokonce white tie svatby, jsou už na Slovensku spíše výjimkou, než pravidlem. Ve většině případů dress code na svatbách nějak významně určený nebude.

NEJSTE SI JISTÍ? ZEPTEJTE SE!

Druhou možností, jak najít adekvátní outfit, je jednoduše se zeptat, ideálně ženicha nebo jeho svědka. Pokud si na svatbu bere svědek bílé tenisky, bílou košili a světlé chinos, je více než pravděpodobné, že se s oblekem opravdu nemusíte trápit. 

INSPIRUJTE SE

Dnes už žádná svatba není stejná a mnoho Vám napoví například čas, roční období nebo lokalita, kde se svatba odehrává. Připravili jsme pro Vás několik outfitů, mezi kterými si určitě vyberete na blížící se svatbu ten pravý.

Tvořil Váš svatební outfit také kousek z dílny OTTO BERG? 

Pochlubte se a označte nás na Instagramu!

TRADIČNÍ SVATBA V KOSTELE NEBO HISTORICKÝCH PROSTORÁCH

Modrá klasika

SLUNEČNÍ SVATBY

NA PLÁŽOVÉ A CASUAL SVADBY POSTAČIA AJ CHINOS