Už jste jedno velké rozhodnutí učinili - vybrali jste si ženu, kterou chcete vidět po svém boku po zbytek svého života. Ve srovnání s tím se lze výběr správného obleku na svatbu jevit jako banalita, ale opak je pravdou.

Koneckonců, chystáte se na jeden z největších dnů vašich životů. Je tedy vaší povinností nevěstu adekvátně reprezentovat a být na své svatbě nejlépe vypadajícím mužem v místnosti. A s tím vám už pomůžeme my. Vy pamatujte jen na jedno - jakýkoliv oblek si vyberete, noste ho s hrdostí a úsměvem na tváři.

Prohlédněte si naši nejnovější svatební kolekci, ve které určitě najdete oblek přesně podle vašeho gusta!

Šedý oblek

Šedý oblek je univerzální, proto má v rámci naší svatební kolekce své nezastupitelné místo. Jeho největší výhodou je, že krásně zvládá přechod z denního světla na noční, proto dokonale vypadá nejen během obřadu přes den, tak i během svatební párty v noci.Zatímco modrý oblek záři přes den a černý oblek září v noci, šedý zvládne perfektně obojí!

Modrý oblek

V souboji obleků o popularitu mezi ženichy momentálně modrý oblek zřejmě vyhrává. Čím to je? Možná tím, jaký je modrý oblek univerzální a snadno kombinovatelný. Nebo tím, že modrý oblek v jakémkoli prostředí vynikne a tím pádem je jeho nositel v místnosti viditelnější? Těžko říct, důvodů, proč bude modrý oblek dobrý nápad, se vždy najde několik.

Černý oblek

Černý oblek je absolutně nesmrtelná klasika, která bude mít v historii pánské módy už navždy své nezastupitelné místo. Zároveň však platí, že je i nejkonzervativnější volbou, s čímž souvisí i jeho využití - černý oblek je perfektní na tradiční svatby v kostelích či historických prostorách. Jeho velkou výhodou je, že s příchodem noci bude vypadat každou minutou jen lepší - noc mu prostě svědčí.

Káro

Pokud jako ženich něco nechcete, tak je to vizuálně zapadnout na své svatbě mezi ostatních svatebčanů. A jemný károvaný vzor je dokonalým způsobem, jak toho docílit - poutá pozornost tím správným způsobem. Jen pozor, aby se nevěsta nenaštvala, když budou všechny oči na vás!